Virtual Reality

Seda Bakan: Murat’ı tavlamak için neler neler yaptım

Seda Bakan: Murat’ı tavlamak için neler neler yaptım

Murat Boz ve Seda Bakan’ın başrolünü paylaştığı ‘Öldür Beni Sevgilim’ filminin basın toplantısı, önceki gün çekimlerinde yapıldığı Kemer Country’de gerçekleşti.

 

 

 

 

Murat Boz, projede yer almaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Projeyi duyduğumda çok mutlu oldum. Zaten Seda Bakan’ı çok beğeniyorum. Hemen hemen bütün projelerini izledim. Bu filmin buralara gelmesinde Seda’nın büyük payı var. Bugün buradaysak Seda sayesinde. İşini aşkla yapan insanların arasına düştüm.” şeklinde konuştu.

Seda Bakan ise “Murat’ı tavlamak için neler neler yaptım. Oradan beni göremez, seçemez diye konserine gitmedim. Senaryo ilk geldiği zaman, projenin ilerleyip ilerleyemeyeceği pek belli değildi ama senaryo çok iyiydi. Yapım şirketi bu işi yapmak istiyordu. Sadece erkek oyuncu düşünüldüğü zaman herkes Murat’ı istiyordu ama Murat’ın o sıralarda bir yoğunluğu vardı. Senaryo okunduktan sonra herkes hem fikirdi. Bu rolü en iyi Murat’ın oynayacağını düşündü herkes. Murat’ı ikna etmek için çok çabaladık. Murat bence iyi bir sinema yüzü. Rolün üstesinden çok iyi geldi. İnanamadım bu kadar iyi olacağına.” dedi.

Okan rolüne hayat veren Murat Boz, film ve çekimler hakında; “Özeliklle evli çiftler bu filmi izlediklerinden kendilerinden ve hayatlarından çok şey bulacaklar” dedi.

Okan’ın eşi Demet rolündeki Seda Bakan, “Filmin içinde aşk, komedi ve aksiyon var. Beş yıldır evli ve birbirinden sıkılmış genç bir çifti canlandırıyoruz. Evlilik yıldönümlerinde meydana gelen bir yanlış anlama sonucu birbirlerini öldürmeye karar veriyorlar ve hikaye başlıyor. Ben her gün sete neredeyse titreyerek gidiyordum, ‘acaba bugün başımıza ne gelecek?’ diye. Ama şahane bir ekip, şahane bir yönetmenimiz var. O yüzden çok büyük mutlulukla çalıştık bu sette” dedi.

Çekimlerin tamamlanmasına iki gün kalan filmin oyuncuları, basın toplantısının sonunda yapım ekibi tarafından sürpriz olarak hazırlanan özel kutlama pastasınını da basın mensupları ile beraber kesip, çekimlerini birlikte kutladılar.

Balta ve bıçak kullanarak senaryoya gönderme yapan bir pasta kesimi gerçekleştiren oyunculardan Murat Boz eline baltayı, Seda Bakan ise bıçağı aldı.

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Bora Duran’dan ‘Sana Doğru’

guncelmuzik

Polat Yağcı’dan ‘İntizar’ düzeltmesi

guncelmuzik

Tarkan’dan Yeni Klip ‘Kedi Gibi’

guncelmuzik

Leave a Comment