Editor's Picks Music Virtual Reality Yeni çıkan albümler

Aslı Maj – Gitme Kalbimden

 

 

Aslı Maj  sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Mustafa Kemal Nakipoğlu’na ait “GİTME KALBİMDEN” isimli yeni çalışmasını müzik severlerinin beğenisine sunuyor. 2017 yılında Melodi Müzik etiketiyle yayınlamış olduğu “DENİZLER GİBİ” isimli iki şarkılık single çalışmasına, “GİTME KALBİMDEN” isimli klip şarkısıyla beraber, dört yeni çalışmasını daha ekleyerek, altı şarkılık bir maxi single albüme dönüştürmenin heyecanını yaşadığını belirtiyor. Albümdeki şarkıların isimleri sırasıyla şöyle;

ASLI MAJ – ” DENİZLER GİBİ ” – ALBÜMÜNDEKİ DİĞER ŞARKILAR

01- HİÇ HUZUR KALMADI
02- GİTME KALBİMDEN
03- SEVİ
04- DÖRT MEVSİM OL YANIMDA
05- DENİZLER GİBİ
06- HADİ

 

Aslı Maj. 21 mart İstanbul doğumlu. Şarkıcı, yorumcu, kemençevi, besteci ve söz yazarı İlköğretime 5 yaşında başlayan sanatçı, orta, lise ve üniversite eğitimini İ.T.Ü.Türk Musıkisi Devlet Konservatuarı’nda tamamladı. 10 yaşında müzik eğitim hayatına atılan sanatçı, ilk bestesini 12 yaşında yazdı.

Konservatuarın ilk yıllarında meslek sazı bağlama olup, üniversite döneminde 3 telli klasik kemençe ile eğitimine devam etti.100’ün üzerinde sözlü beste çalışmaları olduğunu belirten sanatçı, halen yazmaya devam etmekte. 2000’li yıllarda Of aman NalanEda & Metin Özülkü vb. pek çok sanatçı ile back vocal  olarak sahne çalışmaları ve bir çok albüm kayıtlarında gerek enstrümanıyla,gerek sesiyle yer aldı.

Bunların dışında bir çok etkinlik ve organizasyonda solist olarak çalışmaya devam etti ve halen etmekte. 2004 yılında Mesut Çakarlı’nın ”Yaralı Güneş” isimli albümünde, albüme ismini veren ”Yaralı Güneş” ve ”Anladım Ki” isimli söz ve müziği sanatçıya ait 2 şarkı bulunmakta. Başrollerini Aydoğan Temel ve Arzu Yanardağ’ın paylaştığı 2010 yapımı ”Komik Bir Aşk Hikayesi” adlı sinema filminde ”Kal” isimli şarkısı sanatçının kendi sesiyle yer almakta.

2017 yılında Melodi Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yer alan ilk single albüm çalışması ”Denizler Gibi” iki şarkıdan oluşmakta. Albüme isim ve ilk klip şarkısı olan ”Denizler Gibi” ve ”Hadi” isimli bu iki şarkının hem söz ve müzikleri, hem de aranjeleri sanatçıya ait.
En büyük zenginliğinin bu zamana kadar yazmış olduğu şarkılar olduğunu belirten sanatçının,sahne ve stüdyo çalışmaları halen devam etmektedir.

 

 

 

 

0 Paylaşımlar

Related posts

Derya Uluğ sevgilisine sürpriz yaptı

guncelmuzik

Sevil Özen ” O güzel “

guncelmuzik

‘Cebimdeki Yabancı’nın müzikleri Mithat Can Özer’e ait

guncelmuzik

Leave a Comment